
12 sep 2023
Cliënten te voet ondersteunen naar de kiné-ruimte
Wat moet je doen?
De kinesist ondersteunen met de cliënten van Alvinnenberg te voet naar hun kiné-sessie te brengen en terug.
Iedereen woont op het domein van Alvinnenberg, waar ook de kiné-ruimte is.
Concreet geef je iemand een ondersteunde arm of duw je een rolstoel vooruit.
We zoeken wekelijks een vrijwilliger op dinsdagvoormiddag van 08u tot 12u, op woensdagvoormiddag van 08u tot 11u40 en/of donderdagnamiddag van 14u00 tot 17u20.
Alvinnenberg is een woonvoorziening en een ondersteuningsdienst voor volwassen personen met een verstandelijke of meervoudige handicap.
Wat krijg je van ons?
Als vrijwilliger maak je deel uit van ons dagelijks leven in Alvinnenberg. Je kan rekenen op ondersteuning van het vrijwilligersteam en hun vrijwilligerscoaches. Je krijgt een overeenkomst en bent verzekerd (geen vergoeding woon- en werkverkeer). Als je zinvolheid wil ervaren en mooie vriendschappen wil opbouwen, ben je bij ons aan het juiste adres. We ontvangen je graag voor een rondleiding en kennismaking.
3 uur
/ per weekTerugkerend engagement
EngagementBeginner
VaardigheidsniveauWat moet je kunnen?
Vergoedingstype
Je kan werken op
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Voormiddag | |||||||
Namiddag | |||||||
Avond | |||||||
Nacht |
Voormiddag | Namiddag | Avond | Nacht | |
---|---|---|---|---|
Maandag Ma | ||||
Dinsdag Di | ||||
Woensdag Wo | ||||
Donderdag Do | ||||
Vrijdag Vr | ||||
Zaterdag Za | ||||
Zondag Zo |
Wie is welkom?

3001, Heverlee
België